Новини

ГО КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ ЗДІЙСНЮЄ ПРОЄКТ ІЗ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ ШКІЛ

ГО Культурний Проект здійснює проєкт із навчання вчителів початкових шкіл з міжнародної методики викладання для дітей «Philosophy To Grow.P4C». Ключова подія в рамках проєкту – чотириденний тренінг для вчителів, де учасники познайомляться з методикою Р4С, візьмуть участь у практичному модулі «Мистецтво через Р4С» та отримають сертифікат по завершенню. Такий тренінг проводиться вперше в Україні.

Тренінг представить алгоритм викладання на основі ідей М. Ліпмана “Філософія для дітей” (Philosophy for Children – P4C) і методу навчання в університеті через спільне вирішення дослідницьких проблем (Problem based learning – PBL). Завдання методики — навчити дітей вести дискусію, міркувати, знаходити власні аргументи та сприймати аргументи співрозмовника. Р4С не лише стимулює навчання вчитися, але й позбавляє страху ставити питання, вступати в дискусію, аргументувати свою позицію. Методика покликана вивести на новий рівень діалог у молодіжному середовищі, при чому як на рівні учень-вчитель, так і на рівні учень-учень.
Програма тренінгу дозволить отримати:
  • Методичку з 15 розробленими уроками
  • Сертифікат підвищення кваліфікації (30 кредитів)
  • Новий досвід навчання на рівні «відкритого суспільства», де дитина має право на свою думку, а розвиток критичне мислення є метою освіти.
Тренінг дає практичні настанови, як:
  • Впровадити у навчальний процес 3 уроки за методичним посібником у період квітень-травень 2018 р з подальшим зворотнім зв’язком.
  • Впровадити у навчальний процес 15 уроків за методичним посібником у період вересень-грудень 2018 р з подальшим зворотнім зв’язком.
Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проїзд, проживання та добові.
Вимоги до учасників:
  • Мотиваційний лист
  • Відео-презентація, де ви розповідаєте, чому вам цікавий цей тренінг
  • Можливість впровадити у навчальний процес уроки за методикою Р4С у період квітень-травень 2018 року та вересень-грудень 2018 року
Дати проведення та локація:
19-22 березня 10.00-17.00
м. Київ, Освітня станція 31в1 (вул. Пушкінська 31в1)
Вчителі можуть відправляти свої заявки на участь за адресою t.dubich@culturalproject.org з поміткою у темі листа «Заявка Philosophy To Grow.P4C».
Реєстрація завершується 14.02.18.

Тренінг проводить Надія Адаменко — кандидатка філософських наук, доцентка кафедри філософії, заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова.
Запрошений експерт-мистецтвознавець Оксана Баршинова – історик мистецтва, завідуюча відділом мистецтва ХХ – початку ХХІ ст. Національного художнього музею України. Куратор виставок сучасного мистецтва в НХМУ. Викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА. Автор публікації у фаховій та популярній пресі з питань сучасного мистецтва України.
Проєкт відбувається за підтримки:
Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE) — організації, заснованої істориком та меценатом Гаральдом Біндером. HBCE підтримує ініціативи мистецтва, освіти і культури, та має на меті сприяти сталому розвитку цих напрямів в Україні. Конкурс Програми ґрантів НВСЕ спрямований на підтримку проєктів громадських ініціатив в розмірі від 500 до 5000 євро, які реалізовуються в Україні. Також HBCE працює над створенням «Арт центру Фабрика повидла» у Львові, який на одній локації об’єднає різні види сучасного мистецтва та освітні практики.
Детальніше: www.hbce.com.ua