Новини

Михайло Старицький: формування історичної свідомості українців

Темою четвертої відкритої лекції проєкту «Українська культурна еліта в боротьбі за українську націю» стали життя і творчість Михайла Старицького – поета, прозаїка, драматурга, перекладача, громадського діяча, режисера, одного з фундаторів українського професійного театру.

Освітня платформа «Культурний Проект» та Музей видатних діячів української культури провели цю онлайн-подію 26 квітня 2023 року.

Лекторка Ольга Гураль, директорка Музею видатних діячів української культури та кандидатка історичних наук, розповіла про літературну, театральну і громадську діяльність митця, про його багаторічну боротьбу за українську культуру та українське слово.

Відеозаписи лекції про Михайла Старицького та всіх лекцій, що вже відбулися, викладені на YouTube каналі “Культурного Проекту”.

«Українська культурна еліта в боротьбі за українську націю» – серія відкритих лекцій, спільно організована “Культурним Проектом” та Музеєм видатних діячів української культури. Фахівці з історії української культури розповідають, як українські поети, музиканти, письменники, публіцисти, перекладачі, актори та драматурги боролися за українську націю засобами культури.