Новини

Маловідома героїня: роль Людмили Старицької-Черняхівської у національному відродженні України

П’яту лекцію проєкту «Українська культурна еліта в боротьбі за українську націю» лекторка Ольга Гурай присвятила Людмилі Старицькій-Черняхівській – письменниці та громадсько-політичній діячці, другій доньці Михайла Старицького, співавторці його творів на історичну тематику.

Відкрита подія від освітньої платформи «Культурний Проект» та Музею видатних діячів української культури відбулася 30 травня 2023 року.

Слухачі дізналися про становлення Людмили як літераторки, про підтримку батька у вкрай непростих життєвих обставинах, визначну роль у громадському русі кінця ХІХ - початку ХХ столі та активну діяльність за часів Української революції.

Відеозаписи лекції про Людмилу Старицьку-Черняхівську та всіх лекцій, що вже відбулися, викладені на YouTube каналі “Культурного Проекту”.

«Українська культурна еліта в боротьбі за українську націю» – серія відкритих лекцій, спільно організована “Культурним Проектом” та Музеєм видатних діячів української культури. Фахівці з історії української культури розповідають, як українські поети, музиканти, письменники, публіцисти, перекладачі, актори та драматурги боролися за українську націю засобами культури.