Проекти

AUDIENCE DEVELOPMENT: ODESSA CLASSICS

ПРО ПРОЕКТ


Продовжуючи стратегію розбудови аудиторії навколо потужних культурних подій, ГО Культурний Проект створив освітню програму в рамках Міжнародного музичного фестивалю ODESSA CLASSICS. Освітня програма відбувалась в галереї сучасного мистецтва Invogue з 29 травня по 4 червня 2018 року та складалась з чотирьох тематичних лекцій, які фахово і доступно представляли слухачам творчість геніїв Баха та Мессіана, знайомили із феноменом музичного Відня ХІХ століття та пояснювали еволюцію класики, як терміну, явища та буденності.

Лекції читали:
Віталій Вишинський — композитор, музикознавець, піаніст, кандидат мистецтвознавства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, викладає в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського. Лектор Культурного Проекту. Знається і на класиці, і на сучасній музиці, читав цикл лекцій «Звук» в арт-просторі OK-project в Closer. Пише композиції для фестивалів сучасного музичного мистецтва, що проходять в Україні та за її межами.
Лекція Віталія Вишинського «Арія з варіаціями: Бах, Тарковський, Пярт».

Анна Гадецька — музична культурологиня, кандидатка мистецтвознавства. Старша викладачка кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Лекторка Культурного Проекту. Програмна директорка OPEN OPERA UKRAINE. Виступає авторкою та ведучою багатьох мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці.
Лекція Анни Гадецької «Класика work in progress: перезавантаження».

Ірина Ягодзинська — кандидатка мистецтвознавства, музикознавчиня. Старша викладачка на кафедрі теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка. Лекторка Культурного Проекту. Досліджує питання семіотики, проблеми взаємодії вербальних та невербальних художніх практик.
Лекція Ірини Ягодзинської «Звуковий образ міста: музичний Відень XIX сторіччя».

Олексій Войтенко — композитор, музикознавець, кандидат мистецтвознавства. Викладає в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського. Лектор Культурного Проекту. Досліджує теорію оркестровки, теоретичні та методологічні проблеми композиторської творчості. Пише музику для багатьох фестивалів та виконавців як в Україні, так і закордоном.
Лекція Олексія Войтенка «Миті вічності в музиці Олів’є Мессіана».

Повна програма фестивалю доступна за поcиланням: http://ua.odessaclassics.com/programa
Освітня програма відбувалась за підтримки почесного громадянина Одеси та Одеської області Гриневецького Сергія Рафаїловича.

Фото події: Олег Синьков