Проекти

11 КЛЮЧОВИХ ПИТАНЬ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

ПРО ПРОЕКТ


Напередодні найголовнішої арт-події року – Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 – Культурний Проект та Мистецький Арсенал здійснив курс “11 ключових питань сучасного мистецтва”.

Одним з стратегічних напрямків Культурного Проекту є формування аудиторії навколо потужних якісних культурних продуктів. І таким першим серйозним досвідом стала співпраця з Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012. Учасниками події були авангардні, знані, сильні художники. Перша культурна подія такого масштабу природньо потребувала заповнення лакуни знань та розуміння мистецтва, що могла виникнути між аудиторією бієнале та самим культурним продуктом.

Курс було прочитано провідними діячами українського мистецького простору. 11 експертних думок розкрили найважливіші аспекти сучасної художньої практики і провели віртуальну екскурсію за лаштунки мистецької сцени, розказавши про витоки та наслідки тих глобальних перетворень, що відбулися з мистецтвом за останню сотню років.