Новини

Проєкт «У пошуках ідентичності» увійшов до короткого списку премії Освіторія. Медіа award 2024

Цьогоріч Освіторія.Медіа вперше вручатиме премію Освіторія.Медіа award 2024, щоб зробити відомими широкій громадськості проєкти, які роблять суттєвий внесок у розвиток освіти під час повномасштабної війни.

Проєкт «У пошуках ідентичності» увійшов до короткого списку премії у номінації «Ідентичність+».

«Освіторія.Медіа award 2024 — це про силу та стійкість освіти. За понад два роки широкомасштабної війни ми зрозуміли: якісна освіта в незалежній та вільній Україні — це беззаперечна цінність, що консолідує суспільство. Саме тому ми започаткували нагороду, щоб відзначити ініціативи, які підсилюють не лише сталість, а й розвиток української освіти. Кожен із цих проєктів — це освітня цеглинка нашого спільного фундаменту», — каже Катерина Кисельова, головна редакторка Освіторія.Медіа.

Всі охочі можуть проголосувати за вподобаний проєкт у номінації «Вибір читачів». Голосування в цій категорії триватиме до 30 травня, а переможців буде визначено в першій половині червня.

Проголосувати за проєкт «У пошуках ідентичності» можна за лінком. Голосування триватиме до 30 травня.

Громадська організація «Культурний Проект» реалізує проєкт «У пошуках ідентичності» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).