Новини

«Культурний Проект» запускає стипендіальну програму для українських освітян

Наша громадська організація та освітня платформа Культурний Проект відкривають для вчителів та викладачів українських навчальних закладів можливість отримати стипендію на власні курси та програми з гуманітарних дисциплін.

Щоб взяти участь у програмі, претенденти мають обрати на сайті Культурного Проекту бажаний курс і заповнити форму заявки. В межах програми та терміну її дії кожен претендент може отримати стипендію один раз.

До заявки потрібно додати коротке мотиваційне відео. Воно має містити інформацію про себе та навчальний заклад, в якому працює претендент, а також розповідь про те, що саме спонукало взяти участь у програмі, які теми та дисципліни найбільше цікавлять і чому.

Ми розглянемо всі подані заявки і обов'язково надамо відповідь на кожну з них.

Якщо учаснику важко визначитися з курсом, можна зазначити у заявці дисципліну або тему дослідження — координатори проєкту додатково проконсультують та допоможуть остаточно визначитися з вибором.

“Українські вчителі з початку війни працюють в екстремальних умовах. Для них надважливо безперервно навчатися, підвищувати рівень своєї кваліфікації та час від часу переосмислювати власний досвід і надбання, – коментує виконавчий директор ГО «Культурний Проект» Тетяна Дубіч. – І хоч наші програми та курси направлені на особистий розвиток людини, ми впевнені, що вони допоможуть також розширити можливості сучасних навчальних програм”.

Стипендіальна програма діятиме на постійній основі до кінця грудня 2023 року. По проходженню курсів усі учасники отримають сертифікати.

Дізнатися деталі та заповнити заявку можна за посиланням https://culturalproject.org/grants